Basın Odası

Ladin Mobilya, 2010 yılı yeni dönem ürünlerinin tanıtımını yemekli bir toplantı ile gerçekleştirdi. Genç müşterilerin tercihlerinin ön planda tutulduğu yeni model mobilyalar, seri üretim öncesinde Ladin Mobilya 1. Organize Sanayi Bölgesi fabrika teşhir alanında yapılan tanıtımda mağaza satış temsilcilerinin görüş ve önerilerine sunuldu.

Mobilya sezonu öncesi 10 yeni ürün ile sektöre iddialı bir giriş yapmayı hedeflediklerini kaydeden Ladin Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karabay, 2010 yılı yeni ürün yelpazesinde bulunan ürünlerin seri üretim öncesi yapılan tanıtımında yönetim kurulu üyeleri, üretim, finans, planlama, pazarlama ve mağaza satış temsilcileri ile bir araya geldiklerini söyledi.

Karabay,” Ladin Mobilya olarak her yeni ürün tanıtımında olduğu gibi bu tanıtımımızda da yönetim kurulu üyelerimiz, fabrika idari kadromuz, mağaza müdürümüz ve satış yapan arkadaşlarımızla bir araya gelerek onların fikirlerini, görüşlerini alma ihtiyacını hissettik. Bu birliktelikten çıkacak fikirlerle Ladin Mobilya’nın 2010 yılı ürün satışını biraz daha hızlandırmayı düşünüyoruz. Yeni ürünlerle sezona biraz daha güçlü gireceğiz. Ekibimize bu konuda güveniyoruz. 2010 yılı Ladin Mobilya ailesine hayırlı olsun” dedi.

GENÇLERİN TERCİHİ ÖN PLANDA TUTULDU

Tanıtımı yapılan 10 yeni üründe genç müşterilerin tercihlerinin daha ön planda tutulduğunu ifade eden Karabay,” Yeni ürün yelpazesinde gençlere hitap edecek spor tarzında koltuk takımları, oturma grupları ve berjer takımları bulunuyor. Yeni ürün yelpazesinde gençler daha ön planda tutuldu. Bundan sonraki ürün tanıtımlarımızda da yine gençlere hitap eden fonksiyonel, rahatlığının hissedilebileceği ürünlere ağırlık vermeyi planlıyoruz. Arge Müdürümüz Nazım Karaca ve ekibinin yeni ürün tasarım çalışmaları sürekli devam ediyor. 2010 yılı sonuna doğru yeni ürünlerimizi ve 2011 yılı ürün yelpazesi ile ilgili planlarımızı sürdürüyoruz. Yeni tasarladığımız 10 yeni ürünün üretim alt yapılarını oluşturduk. 25 Temmuz 2010 tarihi itibarı ile seri üretime başlayacağız. Müşterilerimiz yeni ürünlerimizle Temmuz ayı sonunda tanışacaklar” diye konuştu.

SİLİNEBİLİR SPOR VE KETEN KUMAŞLAR ÖN PLANDA

Müşterilere geniş ürün yelpazesi sunmak amacıyla yeni model ürünlerde ağırlıkta silinebilir özellikte spor ve keten kumaşlar kullanmayı tercih ettiklerini kaydeden Karabay, “Ürünlerimizde ağırlıkta spor ve keten tarzı kumaşlar tercih ettik. Ayrıca değişik tarzda kırlent kumaşları ile aksesuara önem verdik. Yeni ürünlerimizin bazılarında ise silinebilir özellikte kumaşlar kullandık. Kumaşın üzerine kalem lekesi veya başka bir leke bulaştığında kolonya ile bile temizlenebiliyor. Kumaşın silinebilir olması ürün yelpazesinde müşterilerimiz için daha farklı seçenekler sunacaktır. Rakiplerimize göre fiyat politikamızda ise çok fazla bir fiyat aralığımız yok. Ladin Mobilya ürün kalitesi ile kıyaslama yaptığımızda doğru bir fiyat ayarlaması yaptığımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Tanıtımında yeni tarz mobilyalar mağaza satış temsilcileri tarafından yakından incelendi ve günün anısına toplu fotoğraflar çektirildi. 

EN YENİ ÜRÜNLER

En yeni mobilyalarımızı incelemek için tıklayınız.

NEDEN METAL KASA

Elektrostatik boya sayesinde paslanmaz...devamı

ONLİNE KATALOG

Ürünlerimizi Online Katalog üzerinden incelemek için tıklayınız.

BASIN ODASI

Ladin Mobilya hakkında basında çıkmış haberleri incelemek için tıklayınız.

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ

Bölge müdürlüklerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.